סאטיה

אימושיין

בית הספר להוויה, הקשבה וטרנספורמציה.

תאור השירותים\הטיפולים המוצעים

שיחות אישיות פרטניות אחד על אחד בשתי אפשרויות: בקליניקות פרטיות ברחבי הארץ. המאמנים הרגשיים בשיטת סאטיה נמצאים בפריסה ארצית. אפשרות לתהליכים אישיים גם בזום בארץ ובעולם. השרות ניתן גם באנגלית, ברוסית ובצרפתית. כמו כן לשיטת סאטיה יש גם סדנאות להעצמה אישית וריטרטים של מדיטציה והתפתחות אישית. כמו כן ישנו מגוון גילאים של מאמנים מוסמכים עבור אוכלוסיות שונות.

 

אנו מציעים מפגשי אימון טיפולי (פרונטלי / בזום) עם מאמנים מוסמכים בשיטת סאטיה,למשך שעה פעם בשבוע לתמיכה רגשית, לעבודה עם רגשות ותחושות קשות. להתבוננות פנימה ויצירת חוסן אישי ורציפות בחיים עצמם.

לשיטת סאטיה יש גם מאמנים אשר מוסמכים לעבוד עם זוגות

הוכשרו כ 1200 אנשים ועברו הכשרה לעבודה עם טראומה למעלה מ 400 מאמנים.

יש לציין שחלק מהמאמנים שלנו הם עו"סים, פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים אך מה שמאפיין אותם הוא המכנה המשותף לעבודה בשיטת סאטיה. יכול להיות שיהיו אנשים שיבקשו מאמנים אשר הם גם מטפלים.

שיטת סאטיה היא גישה אינטגרטיבית המשלבת חמישה נדבכים שונים: הוויה, שפה, תחושות גוף, מיומנויות הקשבה ופיתוח חמלה.

מטרתה של שיטת סאטיה היא ללמד ולאמן את האדם להיות חופשי וער לעצמו; להכיר ולהבין את מי שהוא, את האופן שבו הוא פועל; לאפשר לו לדייק בבחירותיו ולאפשר לו לפתח נינוחות, חמלה ושמחה בחייו.

שיטת סאטיה היא שיטה אימונית – טיפולית העוסקת בנפש האדם, בהתפתחותו האפשרית ובצמיחתו מתוך המשאבים הקיימים בו. אנו מאמינים בגדולתו של האדם, בעוצה שיש לחיים ולהווה כאן ועכשיו וביכולת של האדם לכבד את החוויות אותן הוא עובר ברגעים אלה יחד עם העצמתו ליצור את חייו מתוך השברים כהזדמנות ומתוך ליווי של מאמנים סאטיים אשר מהווים מבוגרים מיטיבים, קשובים וחומלים.
שיטת סאטיה נשענת על גישות פילוסופיות אקזיסטנציאליסטיות כגון:  מהי משמעות החיים, מהו חופש אישי, מהם החיים כאן ועכשיו.

כמו כן עוסקת שיטת סאטיה בחיבור שבין גוף לנפש מתוך התפיסה הבודהיסטית המביאה את החמלה ואת האחר מולנו ממקום של אחריות, ואתיקה חברתית.
השיטה מבוססת על מודל קשב יוצא-דופן בעבודה עם תחושות ועם רגשות קשים, והיא מאפשרת לנו להעניק לזולת מענה קשוב, אמפתי וחומל.

מטרתה של שיטת סאטיה היא ללמד ולאמן את האדם להיות חופשי וער לעצמו; להכיר ולהבין את מי שהוא, את האופן שבו הוא פועל; לאפשר לו לדייק בבחירותיו ולאפשר לו לפתח נינוחות, חמלה ושמחה בחייו.

נטאלי בן דוד – הוגת שיטת סאטיה, מייסדת בית הספר "אימושיין" להוויה, להקשבה ולטרנספורמציה, מורה למדיטציה ומלווה רוחנית למצבים מסַכּני-חיים, מנחה ומכשירה מאמנים בשיטת סאטיה להקלה על סבל ולהתפתחות אישית.

אורך השירות והמפגש: אנו מציעים תהליך של חצי שנה בן 24 מפגשים או תהליך שנתי של 42 מפגשים פעם בשבוע ל 60 דקות.

מחיר: המפגש הוא ללא עלות. 

לינק לפרוייקט "מקשיבים לך": https://www.coing.co/Israhelp/114105

לינק לאתר אימושיין: https://www.emotion.co.il/