סדנאות גלישה

“מתוך החושך הגדול שנפל עלינו נלמד לראות את האור והשחר עוד יפציע”
עמותת ׳אור השחר העולה׳ הוקמה לזכרו של שחר בן נעים ז״ל, שנרצח בשבת השחורה בפסטיבל הסופרנובה, מתוך רצון ללוות ולתת כוחות דרך הים למשפחות השכול, ניצולי הפסטיבל ולכל מי שנפשו זקוקה לתמיכה רגשית.

״דרך הים, הגלים והתנועה, בשילוב צוות המדריכים והמטפלים הרגשיים המדהימים שגויסו למען מטרה זו התחלנו סדנאות גלישה לגוף ונפש, חד יומיות וארוכות המשלבות לימוד גלישת גלים וחתירה על סאפ.
בעקבות הצלחת הסדנה היומית שהתקיימה ב-08.02 החלטנו שיש מקום וצורך ביוזמה שהיא מעבר ואנחנו שמחים לעדכן כי השקנו יחד, עמותת ׳אור השחר העולה׳ ועמותת ׳קהילת שבט הנובה׳, את תוכנית העוגן לשורדי העמותה. התוכנית כוללת 10 מפגשים שבועיים קבועים אשר מטרתה לספק העצמה אישית ותמיכה חברתית דרך למידה של מיומנויות גלישה וחתירה בים.
הסדנה מתאימה לכל החפץ להתנסות בספורט הגלישה, מתחילים ומתקדמים כאחד. דרך הגלישה נלמד להכיר את הים על כל רבדיו, נתמודד עם גלים, רוח ועם עצמנו. והקניית מיומנויות אשר יסללו דרך לרווחה ברמה הפיזית, רגשית ומנטלית.
הסדנה מתקיימת במועדון הבית של העמותה, ״בלו ביי סרף אנד סאן״ אשר ממוקם בחוף ארגמן בנתניה. המועדון הוקם בשנת 2020 ע"י מעין גנור וחגית גורמן (אחותו של שחר ז"ל). במועדון צוות מדריכים מקצועי בעלי תעודות הסמכה, ביטוח מתאים ,ציוד חדיש ואווירה של בית.